Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolom89

    senior tag

    válasz #75376384 #70108 üzenetére

    Én sem nézegetem a lapjaimat mivel mindegyiknek tudom a képességet és statjat, szóval csak kiteszem ha kell :)

    [ Szerkesztve ]

    “LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

  • quex

    tag

    válasz #75376384 #70108 üzenetére

    Szeretem ezt a játékot, de nagyon rosszul játszok, így általában zsinrórban veszítek 5-10 vagy mégtöbb meccset. Ezért mióta lehetőség van rá, sokszor előfordul, hogy inkább magam ellen játszom le a napi quest-eket. (PC a Laptop ellen, másik account-al.) Azt vettem észre, hogy amikor lenyomom a következő kört, a másikon késleltetve történnek az események. Tehát amikor magam ellen játszom és nem gondolkodom sokat, akkor pontosan azt tapasztalom a másik oldalon, hogy ugyan olyan időközönként lépek, de nem azonnal. Szóval úgy gondolom, hogy az azonos időközönként való reagálás abban az esetben, ha nem gondolkodik az ember sokáig, az internetkapcsolattól függ és nem jel arra, hogy BOT ellen játszol. Másik, hogy, hogy aki képes egy BOT-ot írni erre a játékra, az gondol arra, hogy egy késleltesébe beletesz egy random függvényt. "sleep(x+rand(y));" Ennyit be tud tenni.

    A gyors paklinál én sem nézegetem a lapokat, mert kevés mannaigényűek a lapok és gyorsan lepakolod, keveset kell tartanod a kezedben, így jól látszanak. Másrészt általában kevesebb taktikát igényel, egyszerűbb átlátni, így nincs rajta mit nézegetni. Nekem akkor lenne gyanús, ha 10 lap lenne a kezébe és nem nézegetné, de arra meg nem lenne érdemes BOT-ot írni, mert nem hatékony a hosszú meccs, az olyat élvezetből játsza az ember.

    A trade-elés számolás szerintem ember függő. Van aki rossz játékos és tényleg számol közben és ez alapján dönt, mint egy program. Hülyeségeket is csinálhat, mint az innkeeper.

    Feladni pedig miért ne adhatná fel egy BOT? Időnyerés, érdemes úgy megírni. De ha ebben igazad lenne, akkor is lehet hogy ember játszik és egyszerűen csak nem tudja, hogyan lehet feladni, vagy csak elvből nem adja fel, vagy XP-t akar még gyűjteni és azért nem adja fel a vesztett meccset sem, mert úgy több XP-t nyer, ha tovább játszik.

    Szóval azt gondolom, a BOT-ot aggro paklira ra érdemes írni, ott pedig nincs látható különbség ember és gép között a másik oldalról, mert ott ember és gép hasonlóan játszik.

    I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

Új hozzászólás Aktív témák