Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    Holnap kezdetét vissza a kínai újév ünneplése a Hearthstone-ban, és nagyon jó küldetések fognak járni.

    Legjobb opció:
    Ma (február 4-én) egy küldetést hagyjatok meg.

    Miért?
    Holnap (február 5-én) kezdődik az esemény, ezért holnap már nem a szokásos küldetéseket kapjátok, hanem az esemény alatt járó Gold+Dustot is adó küldetéseket.
    Korábbi eseményekből kiindulva elképzelhető, hogy akár 2, vagy 3 új küldetést is ad a játék (lásd Taverns of Time esemény), bár nem kellene.
    Ha 1 küldetést ma meghagytok, úgy jártok a legjobban, mert ha esetleg nem 1 új küldetést a játék, akkor van helyetek a másodikra is, sőt a mai napon meghagyott küldetést is lecserélhetitek, így még egy új Gold+Dustos küldetést kaphattok.
    Ha a mai napon 3 küldetést hagynátok meg, akkor holnap már nem kaptok újat, tehát legfeljebb csak egyet tudtok cserélni újra.
    Ha pedig ma minden küldetéseteket megcsináljátok, és a játék megfelelően csak 1 új küldetést ad, akkor nem lesz egy régi küldetésetek, amit lecserélhettek.
    Sajnos egyelőre nem ismerjük az esemény küldetéseit. Várhatóan a nerfekkel együtt fognak bekerülni a játékba még ma este.

    forrás(katt)

    Én kiürítem a qt listámat, biztos ami biztos. ;]

Új hozzászólás Aktív témák