Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz Cathfaern #59811 üzenetére

    erről jut eszembe, tegnap elkezdtem a rankedet standard módban, rank 25-től kezdtem. első körben olyan ellenfelet kaptam, aki szerintem most kezdte a játékot, ráadásul hihetetlen buta is volt mellé szegény. esélye sem volt. megörültem, mondom funolgatok egy keveset ilyen ellenfelek ellen, maradok itt rankban. tehát köv kör insta concede. erre nem veszik el a csillag... anyád :D. mondom akkor jó, majd minden győzelem előtt condede-elek, erre most már rank 23 úgy, hogy nem öltem meg ellenfelet sosem. előbb tanulják meg ezek a szerencsétlenek, hogy lehet feladni egy meccset, mint 1-től 20-ig a számokat, pedig rá se ütök az arcukra. :D (én az elején nem is tudtam hetekig, hogy kell concede-elni). mentem pár kört full legend deckkel is, minden lapot szépen megnézegették az ellenfelek. óriási komolyan :D. a csodálkozás, előbb a legelndek miatt, majd, hogy nem támadok face-re és, hogy a végén, hogy feladom. élvezem a játékot :D

    mondjuk az érdekes, hogy normális rankokon 50-ből 1 kezdi threat-el a játékot, itt meg kb 4-ből 1, szóval még csak lelkiismeret furdalásom sincs :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák