Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz gbela #45775 üzenetére

    :R

    "Ha megnézel bármilyen ügyesebb (nem kell pronak lennie) játékos hitvallást az kb mind tartalmazza, hogy mindig minden lépés/meccs után azt nézik meg ők mit csináltak rosszul, vagy csinálhatták volna jobban. Amíg el nem jut valaki arra a szintre, hogy ilyen nincs, azaz szinte nincs, addig egyáltalán hogy mer bárki, vagy jut eszébe másokat, blizzardot, mást hibáztatni a lose-ok miatt? Én pl ezt fel nem fogom ésszel."

    +1

    Neccesebb meccsek után mindig gondolkozni szoktam, mi történt, ha valamit máshogy csinálok, jobb lett volna vajon? És rengetegszer jutok arra, hogy volt amit jobban játszhattam volna és sokszor ez a meccs végkimenetlét is befolyásolta volna valószinüleg.
    A másik, hogy amikor valaki pro-t nézek streamelni, sokszor nem azt csinálnám amit ők, és azért az esetek nagy többségében kiderül, hogy az a jó amit ők csináltak.
    És amelett legend lettem, hogy még mindig sok hibát fedezek fel a saját játékomban, igy elég nehéz elhinni, hogy valaki csak az RNG miatt ragad meg akárhol is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák