Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz emperorka #12908 üzenetére

    Köszönöm a segítségeteket! :R

    Mondjuk én nem vagyok ilyen paklimásolós típus, jobb szeretem felfedezni a dolgokat meg ötletelgetni, de azért nem árt tudni mivel készülnek általában az ellenfelek. Én az univerzálisabb, kiegyensúlyozott játék híve vagyok. Olyan paklikat próbálok összeállítani aminek nincsenek igazából erősségei és gyengeségei.

    Közben megfogalmazódott bennem még pár kérdés:

    1. A questekkel kapcsolatban annyi kérdésem lenne, hogy ha bennt felejtek szándékosan kevés aranyat fizető queste(ke)t, akkor az új napi felugró az mindenképpen sok aranyat fizető lesz-e?

    2. Ha arénázni akarok, akkor az összes (nekem meg sem lévő) lapból választhatok igaz, és ugyanabból a lapból akár végtelen sokat is?

    3. A spell power +1 hozzáadódik a minionok battlecry képességéhez is? Például a gyógyító/sebző lényekre értve.

    4. Hősömmel történő direkt fegyveres támadás esetén mekkora támadóerejű lényt érdemes elpusztítani kb, ami szerintetek megéri még? Tudom erősen szituációfüggő kérdés ez, de bármi ötletetnek örülni fogok.

    [ Szerkesztve ]

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák