Új hozzászólás Aktív témák

  • Imco

    őstag

    válasz liksoft #15319 üzenetére

    Hi!

    Teljesen igazad van.
    Mivel unom ezért szoktam tőmondatban talán kissé flegmának tünően válaszolni.
    Ha nem teszem akkor még UP is lesz rá és én/mi leszünk a "szemét" a segitőkészség hiánya miatt.

    Ábrándoztam róla, hogy a pl. 15555 hszben összeszedem a gondolataim és akkor csak a hsz számát linkelném. Mivel a hsz nem szerkeszthető, a technika meg halad, előbb utóbb az 1. hsz sorsára jutna. A fejlesztői oldalról a kényszert a látogatásra valahol megértem, mert érdeke hogy kattogtasson a jónép hisz ez reklám bevétel.

    De egyrészt nem biztos, hogy fajsúlyos tényező vagyok a döntéshozásban, másrészt mint irod is ezt a felvetést más már megtette helyettem és még sincs változás.

    Mivel a fentiek miatt értelmetlennek tartom a levelezést a fejlesztőkkel ezért inkább az erre forditandó energiát a tőmondatos, kissé flegmának tünő levelezésre forditom.

    Megjegyzem, adtál egy jó ötletet. Ősszeszedem egy lapra ezeket a dolgokat, és linkelem azt az egy oldalt a saját portámról. Bővithető, javitható. Egyébként ez neked is mododban áll azt hiszem! :) ;)

    Szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    Üdv! Imco

Új hozzászólás Aktív témák