Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz PuMbA #4050 üzenetére

    nem ott vagyok, így nem lesz screen. nem 1 filmet nyitottunk meg, hanem többet, szépen sorban. méret teljesen változó, (kb. 15-35GB), de egy kivétellel érintetlen videósáv, tehát nem volt encode.

    amire konkrétan emlékszem, és fejből tudom, hogy milyen kódolás:
    mpeg2 s.w.a.t.
    vc1 inkheart

    h264-nél is sokat, de abból nem tudok konkrétat.

    hang pedig truhd, dtshd, dts ac3, tehát tök vegyes, váltogattuk, volt minden....

    és a legdurvább a My Bloody Valentine - Véres Valentin / 2D + 3D, menüvel, mindennel. nem akadt el a menüben, szépen, folymatosan ment. ott volt hw gyors nélkül, (direkt nem dxva-t írok, mert a fene tudja mi ez), tehát csak procival felment 55-60%-ra is, vga-val kb. 30 körül.

    ráadásul ez aproci, ezzela lappal volt nálam, így csak cpu használattal ennyin mentek a bluray-ek. tehát az sincs, hogy itt vga nélkül mennének túl magasan, és ahhoz képest könnyű lenne, kevesebbet csinálni vga-val, (vagy akármi mással?)

    tehát kizárásos alapon itt a vga-nak kell besegítenie...

    ami még azért fura volt, hogy a gpu alig melegedett 1-2 fokot. a 8400gs-em, ha dolgozik a dxva, -> +10fok.

    sirdond:
    mi biztos nem raktuk fel.

    band1103 :
    csak arra tudok gondolni, hogy valami új driver, (mert a win7 auto letöltése mit szedett le driverként?), képes valamit machinálni, és befogni a gpu-t.

    megnéztem, milyen drivert tett fel a auto, de ott valami hülye szám volt, cseppet sem hasonlított az nvidia driver számaihoz, mint 175.akármi, stb... valami hosszú számsor volt...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák