Aktív témák

  • Hikvision

    senior tag

    Szép napot. Mivel minden ehhez kapcsolódó topic elég passzív, és ez számomra elég sürgős probléma, ezért bátorkodtam új topicot nyitni.
    Tehát: tegnap vettem egy A7n8x-E Deluxe lapba egy HD3650AGP VGA-t, és ahhoz képest, h sokan panaszkodtak, h nehéz ferlakni hozzá a Drivert xp-alatt, nekem elsőre sikerült feltennem a 8.10-es AGP-s hotfix drivert. Minden szép és jó volt, restart után mondom nézek egy 3D Mark 03-at, Lefut az első repülős teszt, és ahogy betölti a másodikat és indítaná el azonnal elszáll a gép és megkapom ajándékba a lenti kékhalált. Először gondoltam, hogy biztos a régi rendszer, driverek össze vissza, Leformáztam a particiót, felraktam az 5.10-es Nforce csomagot, A Net 3.5-öt a 8.10-es Agps hotfixet, és a 2008 augusztusi DirectX9-et. Na mondom most ennél nyersebb nem lehet a rendszer nézzük a tesztet. Ugyanaz.Mondom ez szép akkor elkezdtem variálni, hogy egyenként letörlöm az alaplapi drivereket, gart,audió, stb. De a helyzet nem változott.Pedig nekem ez a kék halál nagyon úgy tünt, hogy valami ütközik valamivel,és azért dobja ki random 3d-be. pl a cod4 volt, hogy ment 30percig, a fear azonnal kékhalál....Aztán próbáltam még omega drivert más hotfixet,gyári drivert,de mindig ugyanaz a kékhalál fogadott.akkor hirtelen felindulásból reseteltem a biost, és hopp minden működik! Viszont annyi a szépséghibája a dolognak, hogy így az általam 3éve prime és memtest stabil beállítások most defaultra állítódtak, Ami annyit tesz, hogy a 2500+ barton most a 333mhz fsb miatt alap 1833mhz és a ramok is csak 333mhz-en mennek. ha a ramokat visszaállítom 400ra még mindig jó minden, de ha a procit visszacsavarom 400-ra amin idáig ment 5évig atomstabilan akkor elöjön ez a kékhalál. DE CSAK ENNÉL A HD3650 KÁRTYÁNÁL! Mondom Miez? az agp freki fix 66mhz a fesz. fix 1.6V. N akkor gondoltam cseles leszek, mivel lockmentes a barton kihozom belőle szorzval amit kikell. És itt jött a meglepetés, ha már 12-es szorzát állítok ami 2800+ akkor is kékhalál! Mivel ennek igy nemvolt számomra semmi értelme, visszaraktam a jó öreg 9800pro-t és lőn világosság 3200+ 400Mhz fsb 400mhz ddr. és nincs kékhalál.Melegedési gond kizárva, mindenre Zalman vigyáz. Valakinek valami ötlete?
    Kékhalál
    RendszerinfoRendszerinfo2Rendszerinfo3Rendszerinfo4kékhalál2

    [ Szerkesztve ]

    20 éve a PH-n.

  • Hikvision

    senior tag

    Ja, és rákerestem a microsoftnak a honlapján a 0x0000008E hibára, de ott is csak azt írták ami a kékhalálba van.

    20 éve a PH-n.

  • Bordoi

    őstag

    válasz Hikvision #2 üzenetére

    A kérdésedet itt tedd fel légyszíves.
    [link]
    Esetleg itt. [link]

    Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Aktív témák