Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz Piftuka #73819 üzenetére

    Nekem ebben a nagy gépkeresésben arra kellett rájönnöm, magamban tisztába tennem - magamnak bevallanom, hogy nekem nincsenek túlságosan nagy és kifinomult igényeim porszívóval kapcsolatban.
    A korábbi Philips Performer is tökéletesen megfelelt a 10 év alatt amíg működött. (A korábbi olcsóbb porzsáknélküli, meg vízszűrős porzsáknélküli valóban egy kalap szr volt, annyira nincsenek lent az igények) Igazából a mindenféle műanyag részek tönkremenete miatt vált egyre kevésbé használhatóvá, kényelmetlenné. Nyáron aztán "úgyismindegy neki" felkiáltással a glettelés, festés, stb. porát, meg cellulózrost fújt szigetelést szívtam vele felújítás után, minden (utángyártott) porzsákot tiltásig. Esélyesen ennek eredménye, h most bedöglött. (Anyámnak amúgy ilyen, ill. a mostani változata van, ő gyári porzsákot használ és megnézte, nincs por a zsák körül a gép belsejében.)
    Bevallom, főleg kíváncsiságból választottam a Bosch-t, ill. kedvelem is a márkát. Holnap érkezik. Ígérem, hogy némi használat után fogok írni róla, de az első mondatom miatt előre látom, hogy majd az lesz, hogy "Tök jó ez a porszívó, minden oké vele".

    [ Szerkesztve ]

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák