Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Tamoo #89773 üzenetére

    Miért lenne szegénységi bizonyítvány? A Dac mozin tökéletesen teszi a dolgát, szerintem.

    Az FLAC-ba azért nagyon sok gépnek törik bele a Dac-ja. Viszont egy kellően jó végfokkal + Külső Dac-al nagyot lehet lökni a minőségén. Persze elég egy jó CD játszó is, de ki akar lemezekkel bíbelődni?

    Lehet, a 3808-nak nem elég jó a végfoka zenére? :U Hiszen bármit kötsz elé, értelmes hangot nehezen tudsz kicsikarni belőle, ahogyan Te irod. Az már komolyabb gond szerintem.

    A Nad T757 sokkal jobban is teljesítene ha megfelelő analóg forrással etetném. Pont ezért van az, hogy még a 16k-s Dac pótlékot is sokkal jobban szolgálja ki, mint a korábbi Yamaha 1300-asom, pedig az is piszok jól tudott szólni jó analóg forrással. Persze szerintem és az én igényeimet figyelembe véve.

    "Előtte kipróbáltam két 30e körüli DAC-ot, azok nemigazán hoztak semmit hangban."

    Ha nemigazán hoztak semmit a hangon, akkor az milyen jelzés a 3808 részéről. Talán egy szinten mozog egy fél milliós erősítő Dac-ja egy 30e Ft-os Dac-al? Mert nem azt írtad, hogy rettenet volt a sajátja után hallgatni. Akkor az nem szegénységi bizonyítvány? :U

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák