Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyka 2

    tag

    válasz alphamooncam #136761 üzenetére

    Egész egyszerűen az út másik szakaszán jársz, így nem rendelkezel tapasztalattal az út további elkövetkező szakaszához. Nemrég még én is használt Orister erőlködővel, meg két Akai dobozzal nyomtam. Amit a karácsonyi prémiumból vásároltam. Aztán amikor összejött a Technics SC-EH750 azt hittem felértem a csúcsra, és jobb nem is létezik. Szóval lényeg a lényeg, tegyük fel beraksz egy Primare BD-t egy belépő rendszerbe. Szemöldök felvonva kérdezed meg, h mi kerül ebbe ennyibe, mert bizony a 40e.-es médialejátszó nem is igazán rosszabb, sőt az áráért fantasztikus. Viszont ha megcseréled a körítést, akkor rögtön kiderül, h a 40e.-es cucc bizony gyengébb jóval. Pedig előtte eskü alatt vallottad volna a részigazságot, h bizony nálad egy fabatkát sem ér a drágább motyó. Ami igaz is, tehát nem hazugság. Jelen pillanatban egy komoly vetítő nálad pl. sokkal gyengébb produkciót nyújtana, mint ami a valódi tudása. Így közelebb kerül egymáshoz, az olcsó, és a drága. Erre mondtam, h sokszor jó volna látni, mi van a billentyűzet mögött valójában. Rengeteg embernél jártam már, sokféle rendszert megismertem meghallgattam. Pár esetben előfordult, h az írások alapján vérprofinak gondoltam a hobbitársat. Aztán kiderült, h alapvető hibák voltak nála, elhelyezésileg, beállításilag, a szokásai, elvárasai is teljesen mások voltak, mint mondjuk nekem. Így aztán jól elbeszéltünk egymás mellett, tudtunkon kívül.

Új hozzászólás Aktív témák