Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Tamoo #69134 üzenetére

    (#69134) Tamoo
    Úgy gondolom én is hogy ebbe a helyiségbe elég lesz. A feljebb lépést minőségben gondolom a továbbiakban, mert mint mondtam nem vagyok a hangerő megszállotja, és a szomszédok is szinte mind idősek körülöttem. (Nem, nem süketek. :D )

    (#69135) Warter
    :D

    Szeretnék is segítséget kérni, mert bár kaptam használatit, és fordító a barátunk, sajnos lassan el kell mennem itthonról. Mivel az időt elcsesztem a "melyik elosztóba mit dugjak, melyik konnektorból mi jöjjön" játékkal, ezért most nem állnék neki nyelvet tanulni. Ellenben szeretnék belehallgatni egy-két dologba mielőtt itt hagyom. Logikusnak tűnik minden, de azért szeretném megkérdezni hogy jó helyre gondoltam-e dugdosni a kábeleket. Illetve van-e valami aranyszabály, hogy mit hogyan/milyen sorrendben helyezzek áram alá.

    1. Hangfalkábel
    2. HDMI ami a TV-be megy
    3. HDMI ami a MEDE8ER-ből jön (a BD IN-be is mehet, vagy azt hagyjam meg későbbiekre, amikor is tervezem egy dedikált BD lejátszót vásárlsát?)
    4. LAN (Ezen fogom tudni venni a netes rádiót?
    5. A nosztalgikus Technics RT 1010 RCA-ja

    (#69137) Csabroncka
    Először ez szólaljon meg, és utána úgy is jön majd a kérdés, hogy mivel tudok előrébb lépni. :)
    A resetnél még nem tartok, először legyen össze dugdozva rendesen. :DDD (füstölésmentesen)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák