Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    válasz Toobee #22537 üzenetére

    Tudom, hogy csak statikus tartalom tud beégni. Éppen ezért lettek fenntartásaim a plazmával szemben, mivel tudtam, milyen keveset néznek tévé műsort. Nem tudom, hogy be lett-e járatva az elején vagy sem, ennyire nem vagyunk napi kapcsolatban.
    Pár napja volt itt egy srác hifi ügyben. Plazmája van. El volt ájulva, milyen jó képe van a tévémnek.

    Ezért is hezitáltam leírni a véleményemet, mert tudtam, hogy ti így fogtok rá reagálni. Ismét mondom, hogy nekem ez a tapasztalatom, ilyen véleményekkel, emberekkel találkoztam. Nem tudok mást mondani. Nem fogom csak azért mondani, hogy a plazma a legjobb, hogy jobb véleménnyel legyetek rólam. Lehet, hogy tényleg az a legjobb, de én még nem tapasztaltam meg. Az is lehet, hogy a környezetemben (velem együtt) mindenki hülye - gondolom erre céloztál a hivatkozásoddal-. Minden csak viszonyítás kérdése.
    Nekem tetszett a plazma képe a barátoméknál, de túl sötétnek találtam. Jobban bejön a led-es képe. Ez van.
    3,5 - 4 méterről nézzük egyébként.

    Még annyit, hogy sima LCD-t én sem vettem volna. Ezeknek a LED-es LCD-knek sokkal jobb a képük. Mindegyik tv amiről beszélek 2010-es, 2011-es modell. A korábbi LCD-k nem tetszettek nekem sem.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák