Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    Vettem egy ilyen filléres jack to toslink átalakítót (160 ft), meg egy 2000 ft-os optikai kábelt. Kipróbáltam pár zenével, és összevetettem a mostani felállással. Dune-->koax-->Lupus jitter szűrt bemenet. Most: laptop-->átalakító-->optikaival szűretlen Lupus bemenet. Ugyanazokkal a zenékkel. Nem olyan égbekiáltó a különbség, mint gondoltam. Mondhatnám úgy is, hogy nagyon kell fülelni, de még azt is megkockáztatom, hogy csak a hitem tartja életben a Duo előnyét. Annyit észrevettem, hogy kicsit harsányabb az optikai (rossz értelemben), illetve a Dune magasabbra megy. Mélyek egyformák, a tér egy kicsivel jobb a Dune esetében. Be kéne illeszteni valami rendes, referencia forrást a láncba. Csak úgy próbából...nagyon kíváncsi lennék. Egyébként volt pár napot az egyik AVX-es srácnál a Lupus. Ő azt mondta, hogy USB-ről meglepően jól szólt, még a CD koax felállást is megverte (Surikáta volt az átfordító). Felettébb érdekes. Vasárnap viszik a Lupust, talán nekem is valami USB-s dac-kal kéne próbálkoznom, a fene se tudja...

    A laptopomon alaplapi hangkártya van, semmi mutyizás. Úgy gondolom egy korrekt kimenettel simán megverhetné az olcsó kábel, olcsó átalakító a Dune-t.

    Szerk.: Foobar2000 a lejátszó program, nem állítottam semmit rajta, a legfrissebbet letöltöttem és ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák