Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    Tényleg mégegyszer lepontosítom, amiket mondtam, mert az az érzésem, elbeszélünk egymás mellett.

    - Ami az eredeti töredék áráért van az vagy lopott, vagy hamisítvány, ez így van.
    - Ha lopott, a minőséggel nincs baj.
    - Ha hamisítvány a minősége kérdéses, ám lehet azonos az eredetiével.
    (Ezzel kapcsolatban eladó korábbi kereskedelmi tevékenységét kell megvizsgálni, amire az ebay igenis alkalmas.)

    - Utánanéztünk az ebay és a google segítségével, előtérbe helyezve a vásárlók visszajelzéseit, amik alapján én azt állítottam, kihegyezve a fentebb linkelt kínai top rated sellerre, hogy a minősége alapján az eredetivel megeggyező minőségű terméket árult. (vagy a vevők balfaszok)
    - a neten semmi konkrét nem volt a high end audio kábelek hamisításával kapcsolatban, szemben a Nokia, Eneloop .. stb márkavédett termékek kapcsán, amiktől hemzseg a net.

    Ez kábé ennyi, garanciát én sem mondtam sehol semmire, illetve annyit, hogy ha beleszaladsz egy kamuba, amivel elégedetlen vagy, visszakapod a pénzed garantáltan.(kivéve visszaposta)
    nem értem hol a hiba a képletben? :F Én ennyit állítottam, és nem többet. Minden mást valószínűsítettem csak.

    ha akarjuk folytatni még ezt a beszélgetést, akkor esküszüöm megteszem, hogy írok annak az ominózus vevőnek, és lekérdem a véleményét a termékkel kapcsolatban, valamint megkérdezem az high-end audio területen való jártasságát ... ésatöbbi, ami ide kell. ennél többet tényleg nem érdemes az ügyre áldozni, szvsz aki eleve olyan beállítottságú, úgysem fogja megvenni.

Új hozzászólás Aktív témák