Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    Na, még annyit ezzel az XLO kábellel kapcsolatban, mármint, hogy vajon hamis volt e vagy eredeti?
    Próbáltam kicsit szétnézni googleval, az XLO hamisítványok körül, hát nem nagyon találtam fórumot, vagy videot, aholis azt taglalták volna, hogy miről, vagy hogyan ismerhetjük meg a másolatot, esetleg valaki szívott volna vele.
    Az első két lapot átnéztem, semmi konkrét, inkább általánosságban érdeklődnek esetleges ebayos hamisítványok körül.
    Ami konkrétat találtam, az EZ, azaz az XLO saját honlapja, szintén általánosságokat ír, semmi olyat, hogy erről, vagy arról megismered a hamisítványt.
    Egyedül a lap alján van egy hologramos tanúsítvány, na de ne röhögtessenek már, szerintem az rajta van a kamu cuccon is :DDD

    ebből én azért levonom azt a következtetést, hogy az esetleges hamisítványok, ha léteznek, elég nehezen különböztethetőek meg az eredetitől, ha egyáltalán megkülönböztethetőek.

    Szemben mondjuk a Nokia hamisítványokkal, amire élből 3M+ találatot adott a gugli, pedig a keresőszavak is kevesebben voltak.
    Ugye az XLO nemegészen 50E találatot adott, fake, replica, counterfeit kulcsszavakra, és azokban sem volt semmi konkrét.

    szerk: Na, ezt jól kiveséztük :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák