Új hozzászólás Aktív témák

  • buci68

    junior tag

    válasz powerup2 #181299 üzenetére

    Szia

    a minap voltam a [link] Euronics XXL Sindelfingen Stutti 30perc tőlem mellett 30perc tőlem fentebb a telomról szerettem volna képet betenni, de csak a szöveg látszódik (((
    Szerintem igényes cuccaik vannak :) De mint ebben sokat látottak ti kivesézitek :U
    Meglepően sokrétű a Hifi osztály, 4 szoba, nem néztem mi a légdrágább majd 10 év után mellbeverő élmény volt a látvány pláne a Media / Saturn üres polcai után ....

    Házimozi szobában sikerült pár szám erejéig meghallgatni a Marantz 8015 gondolom a mindenféle kapcsolások miatt is kellemesen szólt, nem dobtam hátast tőle.
    Ugyan nem egy gagyi hangfal lehetett a KEF R7 5. 000 Euro De lehet nem ők a legjobb páros Sztereóra.
    Illetve minden bizonnyal a fülem hozzá van szokva a Dynaudio Aktívhoz és többet kellene nyugiban mást is hallgatni megfigyeni ....rajta vagyok hogy mégtöbb élmény legyen ha a fülem is tudja a szinteket meglépni :DD Valószínű a Magnat fapados hangja után a Dynok hangja akkora ugrás volt hogy eme másik szinteknél is valami hasonló különbséget "várok" szint ugrásban.

    Elképzelhető akkora már nem lesz csak finomodik minden / sokminden az élményre nyitott vagyok mégha netán nem is gondolom elsőre megvenni a számomra kifizethető de kasszakiürítő megoldásokat ( első a család gyerekek ) gondolom mint másnál is

    De köszi az ajánlást igazából az akkor jó ha hazafelé megyünk ugyanis innen kb 700km
    google okosan súgott van itt még kisebb cég akiknél lehet kutagodni


    Eme hangfal áradat hosszú idő után szemet győnyörködtető :)) :DD a kép a netről kivágott igy car de a fenti linken aki rápillantana ottvan .

    Bizonyos dolgokért meg lehet küzdeni, de van amihez nem árt egy lottó 5 ös :)

Új hozzászólás Aktív témák