Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz alphamooncam #166888 üzenetére

    Fapaci is megírta már, hogy a szubtartomány utózengését nem érdemes vizsgálni 80Hz alatt.
    Persze nyilván köze van az esetleges "terjengéshez", de nem tudod mérni normálisan, hogy mennyi is az annyi, mert tele lehet mérési hibákkal.

    Utózengésem pontosan annyi most is mint akkor volt, mert nem változott semmi. Akkor hiányérzetem volt, most meg nincs. Ezen nemigazán van mit magyarázni. Lehetne rajta javítani, de jelenleg nincs kedvem basszuscsapdákat építeni. Majd talán egyszer ráveszem magam. Mivel nem olyan rossz a helyzet, így nem érzek erősebb késztetést.
    Én egy percig sem mondom, hogy a magas utózengés nem káros, de ellentétben veled azt mondom, hogy a nagy kiemelés is ugyanúgy az. A kettő dolog pedig azért valahol össze is függ...

    #166887 ada19: Nem volt dolgom X4200-al. Egyéni igényszint kérdése. Mozin én elvoltam a 4308-al is, bőven kiszolgált teljesítményben is. Ha nem SINAD stb. értékeket nézünk, akkor a hangminőséget elég szubjektíven ítélik meg az emberek. Az lesz a jobb hangminőségű ami jobban tetszik hangkarakterben. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák