Új hozzászólás Aktív témák

  • Ance

    őstag

    Mélynyomós kérdésem lenne:

    Az új Elac 2030-at ha bekapcsolom, akkor van több nagyon halk hang. Ez a 3. mélynyomóm, a korábbiak semmilyen hangot nem adtak ki bekapcsoláskor. Olyan, mintha köszörülné a torkát :D Kipróbáltam és bedugott subkábel nélkül is csinálja. Ez lehet normális dolog?

    A másik az elhelyezéssel kapcsolatos. Ha szabályosan helyezem el, ahogy a nagykönyvben megvan írva (elöl a két első hangfal közötti helyen), akkor nem szól jól. Sokkal jobban szól akkor, ha elől van elhelyezve, de fél méterrel a bal oldali hangfalhoz képest előrébb, a szoba oldalfalára tolva. Ez akkor közelebb van hozzám, mint a front hangfalak, tehát nem a nagykönyv szerinti ideális. A legszörnyűbb, hogy a földön mászkálás eredményeként találtam a hátsó falon egy helyet, ami így az ülőpozíciótól kb. 1,5 méterre van csak és ott talán egy kicsit még jobban szól. Nem tudom mi legyen, mert ez már totál gázos elhelyezés a nagykönyv szerint, ha 1 darab van.

    Azért is lenne fontos döntenem, mert azért jelentős az árkülönbség a 2 és a 6 méteres NF 214-es subkábel között.

    Bocs, ha írtam pár butaságot is a kérdésben. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák