Új hozzászólás Aktív témák

  • Mizurichi

    tag

    válasz liszi70 #150195 üzenetére

    Leírtam hogy új lakásba költözöm, mire te azt írtad fizessem vissza az akusztikai szakember díját. Semmi más választ nem kértem csak hogy lehet e tenni állványra vagy pedig falikonzolra.Azt gondolom hogy senki nem kakasülőn vagy állva hallgatja a moziját, innnetöl kezdve talán elképzelhető egy sima ülőgarnitúra, amihez lehet mérni hogy mi merre van, de hát csak arra van képzelő erőd hogy a másik csak 0 tudással lehet itt.:))Ennél egyszerübb kérdést fel sem lehet tenni, Te meg jösz a semmire való tudományoddal.Te leragadtál az egymilliónál, meg az akusztikánál. Bocsánat ha kis lelkedbe gyalogoltam, de komolyan elképesztő hogy egy egyszerű kérdésre csak össze vissza beszélsz. Nem is értem miért , és hogy mersz ennyire lekezelően írni, mert meg mertem kérdezni olyat ami esetleg mást is érdekel. Hidd el sokat kellett gyüjtögetnem hogy megvehessem azt amim van, de ehhez viszont semmi közöd.Egyébbként a megválaszolhatatlan kérdésekre pont Te vagy az aki mindig tudni véli a választ, ahogy olvastam hozzá szólásaidat:)
    Ha nem tudsz érdemben válaszolni akkor légyszíves mellőzd a nekem való megnyílvánulásaidat, mert csak magadat járatod le, még ha ezt fel sem fogod, ugyan úgy ahogy semmi tapasztalattal osztod itt az észt régóta.
    Ezzel be is fejeztem a veled való kontaktust.
    Üdv:))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák