Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz Tonyka 2 #136737 üzenetére

    Hozzád hasonlóan, én sem szeretem agyonbonyolítani a dolgokat. Ez a borítósdi, információ sávos marhaság nálam be sincs állíttva, csupasz, úgy ahogy van.

    Kiválasztáskor a koncepció az volt, hogy a vas egy HTPC-hez elég erős legyen, ezzel együtt teljesen passzív.

    Tehát NE legyen benne semmilyen mozgó alkatrész, sem ventillátor sem optikai olvasó, sem semmi aminek motorja van.

    Nem akartam olyan motyót amiben változó mágneses erőtér és/vagy mechanikus rezgés keletkezik. Kapott így hát 4Gb RAM-ot, meg egy SSD-t oszt csókolom.

    A filmtár egy NAS-on van, de ugyanúgy elérem a másik szobában lévő asztalimat is (WIN 10+MPHC+MADVR), illetve az abban lévő merevlemezt, meg az abban lévő DVD olvasót is.

    Webes felületről is lehet távirányítani, így bármilyen olyan eszközzel, ami a helyi hálózatra képes felkapaszKODI ;), és fut rajta egy böngésző, de legegyszerűbb egy vezeték nélküli egér.

    Asszem van minden op. rendszerre távirányító applikáció, legalábbis az windowsos telefonomra biztos hogy van, úgyhogy gondolom mindegyikre van, de még ezt sem használom.

    [ Szerkesztve ]

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák