Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    Kész a rendszer!

    A változások: A Van Damme kábeleknek hála életre keltek a hangfalak. Pontosabban ez nem biztos, hogy csak nekik köszönhető. Kapott a rendszer egy külső hangkártyát, így most már nem HDMI-ről, hanem optikáról megy a hang az erősítőre. A hangkártya egy Sound Blaster Omni 5.1. Végre zeneileg is értékelhetőek lettek az NS-777-ek.
    Basszusok: Az új mély-doboz brutális (Klipsch R12SW). Én nem tudom ki vesz ennél erősebbet, de nekem az erősítőm 30%-ra vette vissza a sub-ot a bemérés során. Hozzáteszem én is ennyire raktam volna. Efelett egyszerűen bántó a basszus, és a házban ami mozog az már rezonál. (a szomszédokat is beleértve) ;]
    Ami kicsit fura volt, hogy lefutott a kalibráció, és a hangfalakat berakta Large-ra, a vágást meg 100hz-re. Én a következőképp módosítottam:

    A kérdés az, hogy ezzel mindent felülírtam amit állított a bemérő, vagy csak azokat amiket állítottam?

    Még biztosan lesz sok kérdésem, de ez ÁLLLAT!!! Nagyon durvát szól a rendszer. A Gladiátor alatt DTS-HD MSTR-reben megkönnyeztem a filmet. Ilyen még anno a moziban sem volt. :)

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák