Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz Gino20 #75866 üzenetére

    Nehéz lesz mert akinek van nem adja el :) én mielőtt belevágtam jó 3 hónapig járkáltam meghallgattam szinte mindent. De árba és ugrásba ez volt az amire azt mondtam érdemes bontani a frontot :) . De nekem ami volt focal aria center az abszolút nem volt rossz sőt az árához képest meg hogy mtm egész jó volt ha nem lett volna jó nem használtam volna 3 évig vagy tovább. Viszont a focalok a terhelést annyira nem szeretik szóval ha hajtod akkor van egy szint ahol szétesik a tér. Meg aztán a revel c208 mellette olyan volt mint egy óriás mikor a focal helyére raktam csak vakartam a fejem és azt mondtam jó ég ez hatalmas xd azóta már megszoktam. De még dirac nélkül is ami teret csinált az álad valahol a földön. Nem túlzás hogy uralja a mozit. De itt egy kép csak hogy érezni lehessen a difit :DD

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

Új hozzászólás Aktív témák