Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz #09634560 #7925 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    Tudom hogy jobb hangdobozok kellenének, de azért szerintem van 1-2 nagyon olcsó, az idetévedt laikusok által többször emlegetett komplett szett amiket úgy gondolom lenyomna, persze tudom ez még nem elég az üdvösséghez. Sajna a megrendelő :) azt kérte, maradjunk a falon.
    Visszatérve a 930-as Pióhoz, ami ugye alapból 7.2-es. Megnéztem a nemrég említett írást és az area dvd teszt-jét is. Sajnos egyik helyen sem említik a 7.1-et és az area dvd-s fotókon is mind az öt előre definiált (telós) összeállításon 2 mélynyomó szerepel. Ugye nem kell attól tartani hogy 1 mélynyomóval nem lehet megfelelően installálni? Tudom elég hülyén hangzó kérdés, csak zavar hogy az öt előre összeállítottban mindenhol 2 sub van. Remélem a hatodik azért üres, mert tényleg szabadon egyénileg összeállítható. Elég érdekes lenne, ha nem úgy volna (ráadást ha 2 sub volna se úgy helyezném el őket :N ).

    (#7927) Norbi 72
    Neked is köszönöm a választ.
    Úgy gondolom az olcsóbb erősítők közül fog választani, egyedül a drágább szubba megy bele minden további nélkül.
    Apropó sub. Canton AS 125.2 SC vagy SVS SB-12 NSD? Zenére

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák