Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz shalafi66 #12538 üzenetére

    Kisebb? Nem hiszem csak más a mozgása egy nyitott doboz fizikailag megterhelőbb lehet egy hangszórónak ha tervezéskor nem tervezték bele a reflex rendszerű felhasználást. Vagy azért mert a felhasznált alkatrészek nem tették lehetővé (Ez van raktáron ezekkel kísérletezni) vagy egyéb okokra vezethető vissza de ezt már ugye csak a tervezője tudja.

    Óriási különbség van a Monacor és a SAL között. Nem is értem ha nem volt még hozzá szerencséd, csak magas hsz hez ezt mire alapozod?

    De nincs kedvem vitázni, te úgy gondolod én így.
    Én zenét hallgatok, te mérsz.
    Nekem a zene a fontos (amilyen élményt nyújt, amilyen érzést ad), neked az amit mérsz.
    A véleményem nem változik meg a H2000 szórókról, mint ahogy valszeg neked sem fog a Monacorokról, Seasokról, Vifákról.
    Ennyi meg egy Bambi! Én nem vitázok tovább, de kérlek tartsd tiszteletben a másikat és ne oltogasd a másikat lekicsinylő szavakkal, ha neked van igazad az élet igazolni fog téged.
    Nem az a lényeg hogy vérre menő vitákat nyerjünk mert biztosak vagyunk az igazunkban hanem az a lényeg hogy a másiknak megfelelő megoldást találjunk a problémájára elvileg emiatt lenne ez a topik is. És esetleg kulturáltan megosszuk a tapasztalatainkat adott termékekkel kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák