Új hozzászólás Aktív témák

  • GxxANC

    csendes tag

    válasz shalafi66 #3354 üzenetére

    Látod shalafi, ez már nem rossz. Ha dobsz róla görbét, T/S-eket, és valami árat, meg persze beszerzési helyet, még a tesla helyett is boldogan ajánlom. Régebben H2000-et akartam venni, de nem volt olyan normális kinézetű 13-as, ami kis dobozban elfért volna, mivel az én D'Appolitom elég kis méretű. Ezért is esett a választás az ARN-150-re. Amúgy könnyű mondani, hogy vegyen az ember H2000-t, ha nem is lehet megnézni, mert nincs honlap. Én lennék a legboldogabb, ha lenne hol megnézni. Semmi bajom velük, sőt, örülök, hogy mi is tudunk ebben a kínai dömpingben vmit felmutatni. De amíg nem megy rá a cég a dizájnra, miközben a minőség megmarad, addig senki nem szívesen vesz tőlük. Nem egy ismerősömnek ajánlottam H2000-t, csak sajna egy ideje nem tudok hozzájutni a TS-ekhez, és annélkül senkinek nem mondok dobozméretet. Ez a mélyközép így nagyon csini. Magasnak ha tudsz vmi jobbat annál a monacornál, szívesen várom. azért gondoltam arra, mert bírja a nagy terhelést is, van tölcsér előtte, sokan ajánlották 16-osokhoz. Viszont az átvitele cseppet esik 15 kHz után, ami nem a legelőnyösebb. Ha tudsz jobbat, akkor mondj, de tölcsére legyen, én nem vagyok híve a normál dómnak D'Appolitóban, a tölcséresek jobban illeszthetőek, kevésbé irányítottak.

Új hozzászólás Aktív témák