Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz sony25 #17419 üzenetére

    Sony és Sony között is van különbség. Nem éppen az aktív szubbokra gondoltam, de ha azokat hallgattad, azt milyen rendszeren tetted meg és milyen helységben? Rengeteget számít a szoba akusztikája illetve a szubb mellett lévő hangfalak, de emellett a rossz kábelezés, vagy egy gyenge lejátszó, sőt az erősítő is nagyon sokat számít, ha egy elem gyenge a rendszerben, haza vágja a többit, ez alapján ne ítélj. Az a legszerencsésebb, ha magadnál hallgatod meg, amit kinézel. Ahogy írtam már, magadnál próbálj ki több darabot is, bár szinte borítékolható, hogy olyan nem lesz, ami ugyan olyan jellegűen fog szólni, mint a mostani darabod, cserében nagyobb hangnyomással fog szólni. Az is könnyen lehet, hogy a jelenlegi hangfalaidhoz nem fog passzolni a hangja, más rendszerben viszont szeretnéd. A JBL egyébként nem rossz gyártó, sokan használják "többszázezres" rendszerekben. Én szeretem a Magnat Monitor Sub A hangját, mások szerint hulladék, jobb a JBL...szóval a vélemények megoszlanak, de a saját ízlésed te ismered, így vakon Ne vásárolj semmilyen hangszórót, mert a 30 centis Sonyban is csalódhatsz, más lesz a karaktere a hangnak. Mindenképp teszteld meghallgatással, mielőtt megvásárolod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák