Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz shalafi66 #14110 üzenetére

    Nem is a HA31-et kritizáltam, hanem általánosságban a H2000-es szórókat szubként való helytállás terén. Hogy erre jól használható legyen, ahhoz szükséges eltérés pedig nem hinném, hogy lenne bármelyik relatíve nehéz mozgórésszel rendelkező H2000 szóró esetén.
    Mert az általad gagyinak tartott autós-jellegű szuboknál feltételezhetően jóval nagyobb indukció is van impulzusnál.
    Máskülönben hogy lenne képes egy kínai, tényleg gagyi MAC F300 kis membránkitéréssel relatíve nagy hangnyomásra, ami mégsem a rezonanciájából fakad? (Ugye, Turbina?)
    Amit írsz, nem változtat semmin, egy dolog ugye a konstans sebességgel történik a gerjesztés, attól még a sebesség lesz a meghatározó a membrán méret mellett. És ebben a H2000 alapú szórók nem jók.
    A linket nem tudom, miért mutattad, milyen újat kellene mondania. Egyébként az információt úgy emlékszem, pont fdsa-tól olvastam.

    Giot: összefüggésbe hozható minden mindennel, de a hangerőt a membrán átmérő és a sebessége határozza meg. Nem a kitérése!
    Az alacsony frekvenciás pontosságot meg tippem szerint a T-S fogja elárulni, a doboz pedig meghatározni.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák