Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sisi22

    tag

    válasz cinemazealot #80324 üzenetére

    Na, ejjel erre akartam meg valaszolni, de a forum weboldala elerhetetlenne valt.:-(

    Nalam a felismeres az volt, hogy a dolgok nagy reszere par nappal-hettel azutan lesz hirtelen szuksegem, hogy kidobtam. Ezert azt csinalom, hogy mindent egy helyen tarolok, hogy szem elott legyenek, majd egy ido utan kiderul, hogy mik a fontos dolgok, szerszamok, anyagok, amikre viszonylag gyakran van szuksegem, azokat kiteszem egy kis ladaba. A tobbit egy-ket honap utan csoportositom szerszamok, anyagok, illetve tervezett celfelhasznalas szerint es zsakba vagy dobozba omlesztve kiteszem az udvarra kidobasra, ha praktikus, akkor szomszednak adom azzal, hogy en kidobtam, de neki meg jo lehet - ahogy en is kaptam igy cuccokat. ;)
    Egy-ket honap utan kiderul, hogy mely esetekben kell visszamennem, hogy "csak az a kis mutyurke kellene, de most rogton", a tobbi mehet veglegesen mas helyre, adomanyba vagy szelektiv valogatoba.
    Ugyhogy nalam a dolgok merete dinamikusan valtozik, volt, hogy keriteskapu is volt, amikor mar ketsegbeesetten kerestem megoldast az eltavolitasara, kiderult, hogy ket utcaval odebb valakinek pont ilyen kell es rogton megmentove valtam. ;]

    Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

Új hozzászólás Aktív témák