Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Irmscher 353 #51752 üzenetére

    WD40 nálam nem szokott előfordulni, de állítólag nem az igazi, ilyen célokra. Épp mert túl univerzális, nem specifikus.

    De ilyen végfokokkal ma már nem érdemes foglalkozni, amikor eBayről sokkal jobb D-osztályú végfokokat lehet rendelni, ami jó hatásfoka és hídkonstrukciója folytán mindössze 12V / 1-2A dugasztápokból már akkora hangerőt bír kihozni, hogy általános célra több nem is kell.

    TA2024, amiből található hangerőszabályzós változat is.

    Yamaha YDA138 állítólag jófajta, bár én nem próbáltam. Közös tokba fejhallgatóerősítő is van integrálva, ami egy trükkös áramköri megoldással aktiválódik, amikor bedugják a fülest.

    TDA8932T, ez már 10-32V között (névlegesen 22V) működik, ennek megfelelően nagyobb teljesítmény vehető ki belőle, 4 vagy 8 ohmos terhelésen is. De ez csak mono, vagyis kettő kell belőle.

    De ezek csak kiragadott példák, van sokféle egyébként. A linkelt listákon lejjebb görgetve látszanak a kész modulok, elején csak az IC-k szerepelnek.

    [ Szerkesztve ]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák