Új hozzászólás Aktív témák

  • geprombolo

    senior tag

    Az este gányoltam és elfelejtettem fényképezni. :O :Y :O Vettem nemrég a laptopba egy kijelző szalagkábelt, mert azt hittem, hogy az a baj, de az este rá kellett jönnöm, hogy nem. Bizonyos pozíciókban a kijelzőm kifagyott és kifehéredett, ezért hittem, hogy a kábel. Szóval az este szétkaptam, kábelcsere, hiba marad. Még jobban szétkaptam és rájöttem, hogy a kijelző elektronikájáról néha nem kap jelet a kijelző valamelyik vonalon és azért nem állandó a hiba, mert az elektronika nincs rögzítve (két csavar a kijelzőbe de randa is lenne! :DDD ) és mozog. Persze, hogy hozzáférjek, felbontottam a hátsó árnyékoló fóliát (szikével, mi mással?) és szépen előkaptam a fehér, nem nyúló szigetelő szalagomat és az elektronikát azzal kényszerítettem mozdulatlanságra három helyen (most a gravitációnak intenzíven besegít a ragasztószalag), szóval lefelé függőleges irányban feszítik a szalagok az elektronikát. Utána vissza minden és remekül üzemel azóta. Na, jól körülírtam! :Y Remélem érthető voltam. Ha lesz sok időm és kedvem, lefényképezem (legkésőbb akkor, amikor ez a remek megoldás behal)

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Új hozzászólás Aktív témák