Új hozzászólás Aktív témák

  • RandomName

    aktív tag

    válasz PROTRON #85392 üzenetére

    Szerintem még mindig nem érted.
    Átlag irodista vesz 2-3 évente pár új bútort, lövése sincs a tokmányátmérőről, bit befogóról, súlyról, nyomatékról, meg ilyesmiről.
    És amúgy teljesen jó amit írsz, csak ők úgy működnek, hogy 2-3 fórum, FB, Tik-tok, Insta alapján vesznek valamit, és utána a szekrény mélyére megy, vagy a jófogásra, mert már nem kell. Minek? Ne álljon benne a pénz. Ha a szekrény mélye, akkor meg elhal álltában. Kb 2-5% aki utána is használja valamire. Ebből lesznek a hülye videók, amikor a tojást verik fel vele, meg ilyesmi....
    Ha valakinek 1 hónapra kell eszköz, akkor ajánlani kell egy erre alkalmas BD, Ryobi, Parkside, stb, dolgot az igény szerint. Vagy bérlést, mert az 1 hónap is jellemzően 3-4 hétvége a munka melletti pihenés helyett...
    És a matek jobban kiadja.
    Családban én is melegítettem rá emberre eszközt, teljesen jól működik évi egy-két alkalommal, de az éves karbantartás néha hosszabb, mint a használat.... Utólag nézve bérelni akkor is jobban megérné neki, ha autózni kell 15km-t.....

    "A logout olyan mint egy joghurtkultúra... bedobod a bejegyzést, és minimum 8, maximum 24 óra múlva minden tag a téma egyetemi szintű szakértőjévé válik." By: DeFranco (2016)

Új hozzászólás Aktív témák