Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    Mesterek! Van nekem néhány Dell SK-8115 típusú billentyűzetem és hát ahogy az lenni szokott, kopik le a kupakokról a festés. Mivel vakon gépelni nem tudok, odanézni viszont egyre nyűgösebb, arra gondoltam, hogy a betűket és számokat megfaragom (fúróval vagy Dremellel belesüllyesztek 2×3 = 6 mélyedést) és a Braille-írás szabályai szerint feltöltöm őket pici domborulatokkal. A látásom most még kiváló (kopp-kopp), de félek, idős koromra ez nagyon meg fog kopni, ezért is szeretnék a legrosszabbra is felkészülni... no, meg a szürke állományomat is szeretem fejleszteni. :)

    Kérdés: mivel tudnám ezeket a mélyedéseket feltölteni úgy, hogy az mihamarabb megszilárduljon és ne is akarjon idő előtt elkopni? 3D nyomtatóm (vagy abba valóm) nincs, asszony körömlakkjai viszont több napos teszt után is puhák és levakarhatóak maradtak. A kétkomponensű műgyanta sem feltétlenül jó, mert az meg túl folyékony és félek, nem marad púpos, amíg meg nem köt. Esetleg felforrósított apró csapágy golyók lekenve lakkal?

Új hozzászólás Aktív témák