Új hozzászólás Aktív témák

  • pee13

    senior tag

    Van nekem egy vidi receiverem, egy apollo. Amikor felleltem itthon, akkor nem voltam tisztában az értékével, és szépen kiynesegettem belőle pár cuccot, mint pl a tucheleket, és beleforrasztottam egy jack aljzatot, meg 2 rca-t kimenet gyanánt. Na hát pár nap alatt már rájöttem, hogy ez elég nagy balf@szság volt. Kb 1 év alatt jutottam el idáig, hogy visszategyem a tucselt.
    [link] Ezt kellene visszatenni, hát eléggé húztam a számat a soksok átkötés, és derót láttán:D

    [link] Így nézett ki, na erre például nem vagyok büszke.

    [link] Tesztüzem, és amint látszik persze az operáció közben fogyott el a zsugorcsövem szokás szerint. :W

    [link] Őt nem tudtam hova, forrasztani, próbálgatáshoz viszont túl értékes számomra, tehát maradsz a helyeden :DDD

    [link] Helyére rakva

    [link] Egy rögtönzött tuchel->jack átalakító, holnap veszek tuchel apát és csinálok valami kultúráltabbat. Meg persze megkérdezem hátha van olyan csatijuk a boltban, mint a kimenet. Ha van, akkor eltüntetem azt a gány kimenetet is. (ki van törve a rács, tankérem én voltam sajnos.)

    [link] Adtam a króm dolgoknak egy kis körömlakklemosót, tükröződéssel hálálják a dolgot:)

    "I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

Új hozzászólás Aktív témák