Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcsello31

    őstag

    válasz fant0mi #68542 üzenetére

    Nem, a pöcsömet fogom rá kötni :D. de nekem nyóc hogy yagi vagy nem yagi antennna, olvasván az alábbiakat, edge kapcsolat van, foltokban van 3g is, és le merném fogadni hogy a házunk fölötti magasságban még 4g is van, erdő szélén hegyek között..... telenornak van 3g de nincs olyan simem jelenleg, Nem akarok én kisugározni több wattal az éterbe hogy meg ne m is akarok vele galambot sütni :D. Én csak egy mezei antennával legalább 3 g netet fogni. e fszom, a mindigtv az bejön még itt is. Nem illagelizálni akarok én, :) de a youtubon látva vannak bátor emberkék akik yagi antennával is megénzték, láttam olyan erősítőt a bangook? on, ahol van egy doboz, két oldalán csatlakozóval egyik oldala erősítős, a másik nem, az 1 oldala megy ki a házból kábelezve, a másik oldala kis antennával tolja be a lakásba a 3g jelet, 15ezer forint fölötti az ára. Lehet veszek a jofogáson egy független antennás mobile stikket, azzal elszórakoznék, a főuton kicsit messzebb már 4 g is van. De értem a dolgot, köszi a választ!

Új hozzászólás Aktív témák