Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    őstag

    válasz Satyricon #63819 üzenetére

    Szinte bármit fújhatsz az alufelnire, maga az alufelni gyárilag alapozva van (kivéve a polírozott) általában egy halvány világos szürke porfestést kap és arra megy a szín és a lakk. Festés előtt csiszolni kell a felnit, gondolom vannak rajta hibák, azt pedig gittelni kell és szórógittelni, vízbe csiszolni, esetleg alapozni valami aláfújó színnel ha pl. kawa zőld, piros stb színeket használsz. Sima metál ezüstnek vagy fegyverszűrkénék nem kell aláfújó szín. Általában azok az alufelnik amik festésre szorulnak, ott a perem is sérült, azt reszelővel kell szépen helyre állítani ott nem gittelünk. Tömören és röviden ez a festés menete, legalább is nálam :DDD Ezt a négy gyári mazda alut 15 ért vettem cakk pakk, képzelheted úgy nézett ki mint amit megrágtak és átunna kiköptek, egy hétig reszelgettem csiszolgattam őket (gitt - szórógitt - vízbecsiszolás . fényezés) ez lett a végeredmény, kép1, kép2, bár még elehetett volna vele vacakolni de millió más dolgom is volt ezen kívül. Nem akarok beleszólni de én nem Hammerittal festeném, inkább 2K autófestékkel fújnám (Lechler, Glasurit, Standox) stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák