Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Kis időre el fogok tűnni valószínűleg a topikból (még annál is jobban, mint eddig), mert megindult a ház és a műhely felújítása. Konkrétan nulla szabadidőm van, most is csak betegség miatt vagyok itthon (1 napot). Viszont az új műhelyem majdnem 50 m2 lesz a jelenlegi 16 m2 helyett. Lényegében az új műhely kisebbik helyisége lesz akkora, mint az egész előző műhely. Szóval öröm és bodottá... Addig itt hagyom emlékül ezt a pár képet a jelenlegi "kis műhely"-ről... :DDD

    És itt van két kép az utódról. Tegnap összeszakítottam a két helyiséget (garázs + műhely), hogy egy normális méretű teret kapjak. Ami miatt mégsem szedtem ki a teljes falat, az az, hogy a jövőben a két oldali faldarab egyik oldala szerepet fog játszani a CNC marógép zaj- és porcsillapításában (lényegében bedobozolásában), a másik oldal pedig a rengeteg szortimentemet és a több száz darabos kábelgyűjteményemet hivatott majd tartani.

    Az evidens, hogy most még brutális katyvasz van. Este 18:00-től 04:20-ig költözködtem, de sikerült majdnem mindent áthordanom. Már csak a három legnagyobb dolog maradt a régi műhelyben, az oszlopos fúróm, a CNC marógép és a munkaasztal. De ezeket majd csak akkor viszem át, ha már maga a terület el van rendezve. Holnap még a riasztó rendszert is ki kell építenem. Amint jutok valami érdemlegesre referálok (már persze ha egyáltalán talpra tudok állni a közeljövőben annyira szarul vagyok)... :K

Új hozzászólás Aktív témák