Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz trialboj #56315 üzenetére

    Az evolúciós képi ábrázolás lenyűgöző :C ;) Viszont nem tudom, hogy bátor avagy botor vagy-e... Puszta kézzel, kesztyűben még rossz gyalukést is életveszélyes rángatni, életlen állapotában is. Ha már vonókést csinálsz belőle, akkor a markolt végekre húzz egy -egy darab slagot, vagy tekerd be (bandázsold) bálamadzaggal, gézzel, akármivel. Már ha akarsz még gányolni, alkotni :) Szerintem a flex lenne a nyerő ilyen nyélformázásra ha már van. Lepkés vagy gumitányéros csiszolóval remekül megmunkálhatóak ezek a nyelek. Amire törekedj, hogy minél kevésbé legyen sarkos, mert kétszáz szeg beverése után még a sliccedet se akarod megfogni aznap. :D Na meg ha nem dekor jellegre készítetted a röpsúlyos szakaszosüzemű humánerőforrásos lengőkaros csavarbehajtót, azért keményfa jobb lenne alapanyagnak.

    (#56316) Baltoafarkas Ahogy mondod. Mondjuk teljesen érthető az ok is. Akármilyen is az ember cucca, csak az övé, meg van. Aztán most ilyesmi biztonságtechnikai ötletelés is folyik részemről. Mondjuk a magamét elintéztem, mikor "véletlenül" elköhintettem, hogy megvan a fegyvertartásim :DDD

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák