Új hozzászólás Aktív témák

  • kovik1989

    csendes tag

    válasz jacint78 #55680 üzenetére

    Már nézelődtem, találnék olyat ami jó lenne, de igazából jelneleg nem tudok rá költeni, és ha ezt rá tudom tenni az alaplapra akkor nem is akarnék. Mármint 1-2e Ft-ból ha meg tudnám oldani ennek a rárakását akkor bőven megérné.
    Persze én is tudom, hogy ennek nagyobb a füstje mint a lángja. Anno asszem 2008-ban nagyon menő volt, és nem is teljesített rosszul. Persze kimagaslóan jól sem, főleg az árához képest, de mindenképp ezt akartam, mert kellett :D Hát na, gyerek voltam még akkor jobban számított a kell érzés mint az, hogy mennyire jó. Mára meg már érzelmi értéke van, mert a legelső fizetésemből vettem. Persze ez mára nem számít, de na. Most már azt nézném x áron milyen teljesítménye van, és mennyire éri meg. Ha tetszik is az már csak plusz :)

    Egyébként találtam egy ilyet: https://www.amazon.com/dp/B004GWZVTI?tag=1newmodel-20
    Anno lehetett kapni gyári felfogatót ami már ráment más alaplapokra is. Persze az enyém még nem ilyen, de tán a későbbi felfogatók már ilyenek voltak. Én meg így jártam. Most sehol nem találok megvehetőt. :(

Új hozzászólás Aktív témák