Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz spanglee001 #43117 üzenetére

    Szhéééép :DD

    És bátor mutatvány az a locsolócsöves megoldás. De figyu. Ez kurva veszélyes! Nekem a gépházon kívüli áramlásmérőről dobta le a csövet a víznyomás. Anno le is írtam a vízhűtés topicba a sztorit, hogy mindenki vigyázzon az ilyenekkel! Az történt, hogy a fejemen volt a fejhallgató így 1 darabig nem is észleltem a problémát. Majd egyszer csak 1 nagy süvítést hallottam, de nem tudtam, mi az a hang. Aztán rájöttem, de akkor már a hatos elosztó csúrig volt hűtő folyadékkal! :Y Az óta sem tudom, miért nem vágott agyon az áram, ugyanis a folyadéknak vezetnie kellett volna az áramot(ioncserélt víz + glycosam alu + rikító zöld filc festék). Valaki nagyon vigyázott rám odafenn! És az a legdurvább, hogy mindez a 27. szülinapom előtt negyed órával történt. (mellesleg tizenegy nehány évesen megálmodtam, hogy 27 éves koromban autó balesetben fogok meghalni! Ez is milyen durva :Y ) Szóval azonnal kihúztam az elosztót a konektorból, és elmondtam vagy 4 miatyánkat, és 5 üdvözlégy-et, plusz vetettem a keresztet orrvérzésig remegő térdekkel! Aki már átélt ilyen ekkora mázlit, az biztos ismeri az érzést

    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a helyedben kétszer is meggondolnám az ilyen vizhűtéses locsolós doolgokat, és nem kockáztatnék, hogy agyonvágjon az áram.

    Szerk.:

    A gépház tetején az a kék világító valami mi is volna? :D Jól néz ki nagyon!

    (#43120) Pete55555: Szögbe hajlított alu profilnak szokták nevezni. Na de értettük a lényeget :K

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák