Új hozzászólás Aktív témák

  • mr_ricsi

    veterán

    válasz imibogyo #29257 üzenetére

    (#29257) imibogyo:
    "Milyen érintésvédelmet szegek meg a szigetelő faházammal, ha minden más alkatrész hozzá van kötve a táphoz és egymáshoz is?"
    A fa házad nem tesz eleget a "kettős szigetelés" követelményének, hiszen hátul egy csomó olyan fém rész van, amit meg lehet érinteni.
    A házad érintésvédelmét meg kellene tervezni, és adott esetben egy vastag rézdróttal össze kellene kötni ezt-azt a táp burkolatával. (Ahogy erre Gyíkac is utalt.)

    (#29261) Gyíkac:
    "Oldal lap nélküli gépeknél meg aki úgy használja oka van és nem fogja a micsudáját beledugdosni."
    Nem csak a hűtés javítása miatt szedik le a gép oldalát. Egy csomóan a haverok HDD-it így csatlakoztatják a gépükhöz, vagyis a belsejében nyúlkálnak.

    (#29257) imibogyo:
    "Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy mióta ti ketten itt vagytok, csak az """anyázás""" megy ebben a topikban?"
    Nem jól figyeltél, mert a korábbi esetben nem vele vitatkoztam. Akkor viszont én egyedül lehetek a destruktív személy.

    Egyébként szerinted a balesetveszélyes megoldásokat szó nélkül kellene hagyni, csak a jó hangulat kedvéért :F

    [ Szerkesztve ]

    Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

Új hozzászólás Aktív témák