Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Maximum1 #26982 üzenetére

    a 2. linken lévő, PH-User féle megoldásba belekötnék kapásból. azaz a leírásba.
    a gumitól még nem lesz hangtalan.
    hűvősebb pedig megint kérdéses. ha 4 fémcsavarral neki van tekerve a hdd keretnek, akkor sok hő eltávozik arra, és a ház ezen része is hűt.
    a hang miatt nem jó megoldás, de hgyo gumira lógatva, de ugyanott, ugyanolyan átszellőzés melett hűvősebb lenne? kétlem...

    jó hogy szóbakerültek a hdd-k. tegnap a metrón utazgatva kiötlöttem valamit, de közben el is felejtettem.

    2.5 hdd átalaktó + hangtompító kéne.
    olyasmi, mint a kis scythe quiet drive.
    az burkolattal pont egy 3.5 hdd méretét adja. viszont hátul kábel jön ki belőle.
    a hátát úgy megoldani, hogy a hosszabító kábel külső vége a 3.5 winyó szabványhelyére kerüljön, fixen.
    így kapnánk egy becsomagot 2.5 winyódobozt, de 3.5 helyre dokkolható módon.
    a gépeimben a beépített alapwinyók mellé sokszor használnék dokkolva alternatív os-t. ezt most csak a fronton lévő, 5.25 helyre beépített 3.5/2.5 hdd dokkolókban tudom. meztelen kis winyóval. ugyan halkak, de nem némák...

    vagy kis qd-t moddolni, vagy építeni, vagy egy 3.5 hdd-t átalakítani.
    a fő problémám a doboz hátulján lévő sata és sata tápcsati fixre bedolgozása, és a kis hely a kábel hosszabbítására a dobozban lévő kis winyóig...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák