Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz FatalEror #26512 üzenetére

    Imádom ezeket a nagy dögöket. :B

    Ma álltam kicsit a plexis ház felett a flexel, de nem volt szívem neki indulni, pedig a jelenlegi formájában biztos nem marad. Ha más nem akkor a vízhűtést építem bele, de megmondom őszintén annak külön kuckót szeretnék, direkt neki tervezve. :U

    (#26514) blasko92:
    Királyság! kíváncsi vagyok ebből mit hozol ki Én is...

    A 2in1 gamer+netezős zenézős gép egy házban ötleten még nem gondolkoztál el? Te sem vagy nagy ODD rajongó, úgyhogy felül simán elférne egy mATX gép, meg +1 táp. De elgondolkodtam, csak nincs mATX netezős gépem, szóval itt bukik a dolog, bár van egy kis letöltős Sempronom és akkor azt is levizezném, a nova 1080 biztos elbirná röhögve a két gépet, főleg, hogy most a nagyban sincs VGA, a kicsiben meg csak egy 7600GS van csak. :K

    Sok sikert a vizsgáidhoz. Kedden én is megyek kresz vizsgára, csütörtökön meg az 5 órás technikusi írásbeli De rohadtul elszoktam a vizsgaszituációtól.... Foson összefele magamat..... Sok sikert hozzá. Én már egy kicsit belefáradtam a jogsikba. Megvan külön SM-re, autóra, meg A-ra. Mondjuk még egy teher tervbe van véve. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák