Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz zsolli #10585 üzenetére

    Na de figyelj Zsolt, arra azért valamilyen szinten van ráhatásom, hogy kik sérülhetnek le, mert ha mondjuk 90 percig játszatok egy 38 éves játékost, akkor lehet nem csodálkozok, hogy lesérül majd 3 hétre (és ezzel meg is halt kb.), de az, hogy folyamatosan lesérül összesen 6 hétre (2 részletben) a 17 majd 18 éves kapusom, hogy folyton sárgát kap és már 3x sérül le a 29 éves, állítólag megfelelő erőnléttel rendelkező hátvédem (arról nem is beszélve, hogy 2 meccs alatt dőlt ki a teljes hátvéd sorom és egy cserém is), az hogy jelenleg 5 játékosom sérült 23től 29 éves korig, 6-7es formával, az szerintem rohadék dolog. Ugyanis erre olyan 50%-ban van ráhatásom, mert a forma megvan, a kor stimmel, mégis kiesik egyből, és nekem senki ne mondja, hogy véletlen az, amikor 3 hét után az első meccsén újabb 4 hétre sérül a 18 éves kapusom, meg hogy tömeg sárga majd piros után az első meccsen egy sárgával nyit ugyanaz a védőm, majd lesérül 2 hétre és most az első meccsén a felépülés után valószínűleg újabb 3 hétre kell nélkülöznöm. Ellenben viszi a pénzemet a doki, meg a gyúró, hisz jelenleg is csak 5 sérültem van, vennem kell a játékosokat, mert gyakorlatilag már 11 egészséges, pályára küldhető játékost nincs, akkor így hogyan gyűjtögessek, hogy lépkedjek a lépcsőkön...

    Az meg számomra hatalmas bullshit, hogy amit a HT elvesz, visszaad, mert ebben hol a ráció? Majd következő szezonban a 29 évesből 17 éves 0 napos játékos lesz és spha nem sérül le? Vagy bár egy nagy nulla vagyok a csoportomhoz képest, mégis én jutok majd fel az ötbe? Talán ha reális lenne ez az egész HT, akkor nem következne be az, hogy pár év múlva nem is lesznek bajnokságok, mert kb. 2 felhasználó fog egymással játszani bajnokit, meg barátságost, meg ifit, mert világbajnokságot, meg minden szart...

    “This is where the road crashed into the ocean...”

Új hozzászólás Aktív témák