Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz vacs #28970 üzenetére

    Évek óta megy hibátlanul egy Tenda O9-es, ha veszek repeatert akkor ilyent veszek (kb 30e Ft) és akkor az egész hátsó kertben biztosított a WIFI. Ez tudja a POE-t és akkor szabad marad a kültéri dugó is a kamerának. Van egy Asus RP-AC51-es, azzal csak a gond van. annyira melegszik hogy kénytelen voltam szétvágni és ráeszkábálni egy kis hűtőbordát de még így is szar.
    Na a lényeg hogy ha mindenki azt mondja hogy el kell felejteni a kamerába épített hotspotot akkor kénytelen leszek beruházni egy újabb repeaterre (többet fogyaszt a rendszer és ugye drágább így).
    Viszont akkor meg 20e Ft-ért nem tudom hogy tudtok-e jobb kamerát mondani az EC5-nél, mert annak meg nem lenne felhő költsége! És a WIFI hotspoton kívül semmi gondom nem volt vele egy év alatt. Mindig elérhető volt, vissza tudtam nézni a mozgásokat, világított este egyből ha arra mentem, ...
    Ráadásul ahogy néztem hiába megfizethető a Reolink felhő költsége, maguk a kamerák drágábbak mint az Imilab EC5. Magyarul még rövid távon is az EC5 + repetar kombó az olcsóbb, hosszú távon pedig főleg.
    Na mindenesetre ha tényleg tud valaki megbízható hotspotos kamerát akkor most már tényleg ne tartsa magában mert különben jövő héten nekiállok beszerezni külön-külön a dolgokat.
    Köszönöm!

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák