Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz randoom #1173 üzenetére

    Nagyjából igen. Én sem tanultam számítástechnikát, csak ami "ragadt". De ez a konfig nem nagy kunszt. A firm egyszerűen felrakható, de van itt topikja, ahol tudnak segíteni, ha mégis elakadnál. Ha nem vmi különleges cucc, akkor rádugod az USB -re és már látod is a webes felületen. Van NAS, FTP szerver menüpont, ott be tudod rá állítani a szervert. IP kamerákban nem vagyok otthon, de ez egy teljesen szabványos FTP szerver. Ha ezt támogatja a kamera, akkor működnie kell. De a pendrive sztem nem praktikus erre a célra, ha rögzítési időintervallum utáni felülírást szeretnél. A folyamatos R/W műveletet nem szeretik a flash meghajtók. Ahhoz inkább egy külső tár kell, külön táppal, hogy ne a router usb -je terhelődjön a HDD áramellátásával. Routerből érdemes legalább 32MB belső tárhelyest választani, mert arra már felmegy a Tomato AIO (All In One) verzió és még marad hely esetleg egy kis extránnak (pl. Midnight Commander, vagy vmi monitorozó). Nekem egy Asus RT-N16 van, meg egy Linksys E3000. Az utóbbi a párhuzamos dual wifiben domborít, ami Nálad nem annyira lényeges. Az Asus pedig már egy kifutott típus, de nagyon kedvelt, mert az árkategóriájában egy erős, strapabíró router. Persze a modernebbekkel nem veszi fel a versenyt, de azok már drágábbak is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák