Új hozzászólás Aktív témák

  • pweaver

    csendes tag

    Sziasztok!

    1. Hány db kamerát tervezel (kültéri/beltéri)? Kültéri, 3-4 db
    2. Később lesz-e bővítve? Max 6 db.
    3. NVR (rögzítő) kerül-e a rendszerbe, vagy SD kártyára lesz a rögzítés? Igen, NVR-re.
    4. Mekkora területet szeretnél figyelni (milyen messze van a kerítés vagy az utcafront)? Kb 30 méterre van a kerítés, udvar+bejárat.
    5. Kellenek-e "okos" funkciók (személy/gépjármű felismerés)? > Igen.
    6. Külföldi vásárlás szóba jöhet-e (EU raktárból, plusz költség nélkül)? Igen
    7. Mennyi pénz lenne a vásárlásra? 150 ezer körül.
    8. WiFi-s kamerát szeretnél (alapból vezetékest ajánlunk)? PoE lesz.
    9. Egyéb igények? +1 PTZ lehet, hogy felkerül majd.

    A kiszemelt szett az Annke H1200 lenne (kedvezménnyel), de elbizonytalanodtam, mert csak ezek az fps értékek szerepelnek csökkentettebb felbontás esetén is:
    60 Hz: 10 fps@4096*3072, 15 fps@(3840*2160, 3200*1800, 2688*1520, 1920*1080, 1280*720)

    Visszakeresve láttam, hogy a 15 fps nem olyan rossz, de 20-25-nek tudnék örülni.
    nihill írta, hogy a C800 tud ilyet, vagy kisebb felbontás árán egy AH500 is simán.

    - Az lenne az egyik kérdésem, hogy elégedjek meg az AH500-al inkább a jobb kép "fluidabb" mozgás érdekében vagy nagy felbontás, de darabosabb mozgás?

    - OpenVPN-en keresztül szeretném elérni, publikus netre ne kerüljön ki, ekkor milyen appon keresztül célszerű telefonon élő streamet nézni? Annke sajátja?

    - Linux alatt böngészőből lehet nézni a képeket? (IE-Edge ActiveX nehézségeket olvastam :( )

    A válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák