Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    larry irok ide nem privatba, ha nem baj :DDD mi a f****at raktak a d7k-ba? megorulok tole milyen szenzor ez? azt csinalsz a keppel amit akarsz.......szo szerint, es akkor is alig akar zajosodni? wtf. most ezt csak a vicc kedveert direkt szanaszejjel huztam 3 perc alatt, el ne kezdje vki magyarazni hogy sok...eloszor normalis kepet akartam de mondom ha mar itt a fajl megnezem mennyit enged a raw....hat pff...zajszures nelkul is megallja a helyet meg igy is, mi lenne ha zajtszurne az ember, meg csak szolid kepet csinalna? raadasul mar az alap rawon is visszafele kellett huzni...majd holnap lehet csinalok egy rendeset ha megnyugszom :U :DDD bar a kompon latszik hogy mire gondoltam volna...
    vehetek vazat is ugy tunik. amugy hova fokuszaltal? jo helyre? razoomolva egyes kepekre illesztes elott total eletlen a horgaszhaz, meg a tulpart is. meg kb minden :F ez a nagyfelbontas miatt van vagy mi ez? kicsiben nem latni...

    ui: ha vki beszol mostantol hogy zajosak a felhoim meglatja hogy mit kap, mondjuk egy rawot mailben :DD najo csak viccelek....d7k....ehh. kell.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák