Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #42330 üzenetére

    Van hát. Nem szoktam édességet zabálni nagyon.

    Reggelire mehet a CH visszatöltés alapon csirkemelles szendvics, vagy baconos szendvics, mikor mire van kedv + valami banán/málnaturmix.
    Tízóraira 100g zabpehely.
    délben 15-20dkg csirkemell + 80g rizs/ 15dkg hasábburgonya, mikor melyikhez van kedv
    délután edzés előtt lightosabb kaja, mondjuk 250g joghurt valami müzlivel vagy teljes kiörlésű cuccal.
    edzés után 100g gyors CH + 60g fehérjegogsz (heti 2x-3x csak).
    estére 80g rizs/ 80g zabpehely.

    Az még lemaradt, hogy napi 2 fehérjegogsz, 2 csirkemell (délben és este, vagy reggel a szendvicsbe). Emelt adag csak edzés napon van.

    Aztán kb heti 1x becsúszik edzés után estére egy pizza, vagy délután egy kfc vödrös csirke, de heti 1 alkalomnál szigorúan nem többször.

    Nagyjából ezt tartom 2-3 hónapja, fel is jött mondjuk 4 kg, de annak sztem fele zsír, fele víz :D Értem én, hogy tömegeléshez zabáljak és szarjam le a kinézetet, de oldalt már kezd fasza zsírpárna kialakulni, meg a csöcsöm is zsírosodik szerintem. Később is csak szopni fogok vele, diétában, próbálom csírájánál elfojtani....

    Heti 3 mutaj, 2 súlyzós edzés, deka zsírnak nem szabadna rám másznia... 5 éve meg zabálhattam pizzát cola-val, és leöblíthettem 2 hamburgerrel, semmi se látszódott, mindig baszogattak, hogy deszka vagyok.

    Nem cigizek, havi 1x-2x iszok ha úgyvan....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák