Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeniX-

    aktív tag

    válasz Jim-X #188069 üzenetére

    Lekopogom - kopp x3 - én sem nagyon voltam beteg az utóbbi években.

    Ami bosszantóbb az az, hogy naturálon kb. ez a lófütty szint van és kész. Pláne fos genetikával.

    Ha megkérdezel egy átlagembert, még mindig az van a fejekben, hogy xy biztos többet edz, te meg nem teszel bele annyi melót.

    Pont a múltkorjában írtam ide kis tanácsért, ez a holtpont-féle még mindig tart.

    Ezzel az új hullámos generációval sem tudok már nagyon mit kezdeni. Az öltözőben a tükörben pózoló hülyegyerekeket még ki is teszi a terem ha betagelik a gym nevét.
    Minden szinten ezeket a baromságokat kell jutalmazni, dícsérni.

    Az egyetlen pozívum ebben, hogy legalább már kevesebb lett a képmutatás a koxot illetően. XY könnyebben mer, vagy hajlandó beszélni róla, hogy mit csinál.
    (Cserébe a mai átlag fiatal már nem a fehérjére hajt, hanem a szurira pár hónap edzés után.)

    Kvázi én érzem szarul magam, ha egy magát kamerázó hülyegyerek kameraszögén átsétálok a kézisúlyzókért.
    20 éves kislányok a segg-kiemelős streccs nadrágban pucsítva edzenek, vagy éppen 16 évesen 70-el nyomnak fekve. (Végrehajtási forma?! .. - ne kérdezd) Látták DLB-től, meg Fitt-lófaxkától (szabadon behelyettesíthető név)

    Inkább azt mondjátok meg, hogy lehet ezektől elvonatkoztatni. :) nekem még nem jött össze.

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Jim-X #188069 üzenetére

    nem szedek semmi vitamint. Iszok egy-két plusz tablettát ennyi. Túl nagy hiánytüneteket nem veszek észre, nyilván mindig lehetne jobb ezért az ember hajlamos azt hinni vmit xarul csinál vagy lehetne más több stb. Aztán lehet így is van :D

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák